2023 Güncel Hurda Nikel Fiyatları

2023 Güncel hurda nikel fiyatları aşağıda detaylı bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Bizleri arayın ve size en yüksek hurda Nikel şablon, anot, çapak ve talaş hurda fiyatı verelim.

HURDA NİKEL ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
HURDA NİKEL ANOT420 TL/KG430000 TL
HURDA NİKEL ŞABLON410 TL/KG410000 TL
HURDA NİKEL ÇAPAĞI350 TL/KG360000 TL
NİKEL SELEKTİF ÇAPAĞI370 TL/KG370000 TL
NİKEL TALAŞI340 TL/KG350000 TL
HURDA NİKEL PARÇA (turbo,subab vs)250 TL/KG260000 TL
Hurda Nikel Fiyatları
Hurda Nikel Fiyatı

Hurda Nikel Şablon Fiyatı

Nikel hurda şablon fiyatı güncel LME Nikel fiyatına göre günlük olarak güncellenmektedir. Genelde tekstil fabrikalarından ve desencilerden çıkmaktadır. Firmamız bu hurdaları sizlerden en yüksek fiyatla alarak yurt dışına göndermektedir. Miktarı fark etmeden bizi arayarak nikel şablon hurdası alabilir veya fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Anlaştığımız taktirde aynı gün içinde gelerek hurdaları alıyor ve ödemesini nakit olarak yapıyoruz. Nikel hurda şablon fiyatları ne kadar merak ediyorsanız arayın.

Hurda Nikel Anot Fiyatları

Hurda Nikel anot fiyatı genelde boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin çapı ve kalınlığı fazla olan Nikel anot hurdası normal çapak hurdasından 50 ila 100 TL yukarı alınmaktadır. Bizlere satmak istediğiniz anot hurdalarının resmini atarsanız size hemen dönüş yaparak en iyi fiyatı veriyoruz. Miktar ve yer fark etmeksizin Nikel hurda anot fiyatı sorabilirsiniz.

Hurda Nikel Çapağı Fiyatı

Hurda Nikel çapağı fiyatı şablon ve anot hurdalarını bir miktar daha aşağı fiyatlarla alıyorum. Nikel çapak hurdası alırken dikkat ettiğimiz en önemli husus hurdanın içine yabancı malzemenin karışıp karışmamasıdır. Örnek vermek gerekirse Bakırlı Nikel çapak hurdası veya içinde başka malzeme bulunan çapak hurdaları biraz daha aşağı fiyatlardan alınmaktadır. Bu hurdaların içerisinde bulunan nikel oranı fiyatını direk olarak etkilemektedir. Bizlere resim atmanız veya numune getirmeniz halinde hurdalarınıza en yüksek fiyatı veriyorum. Kısaca hurda satmadan önce bizlere resim atmak sizlerin yararına olacaktır.

Hurda Nikel Talaşı Fiyatları

Hurda Nikel talaşı fiyatı malzemenin içerisinde bulunan Nikel oranına göre çok farklılık göstermektedir. Nikel talaşı verirken bizlere malzemenin türünü veya numunesini getirmeniz halinde sizlere en net fiyatı veriyoruz. Örneğin içerisinde %99 Nikel bulunan Nikel talaşı ile %55 oranında Nikel bulunan talaş arasında iki kat fark oluşabiliyor. Bu sebeple hurdaları satarken temiz vermeniz ve Nikel oranını söylemeniz sizlerin yararına olacaktır.

Bir yanıt yazın