2024 Güncel Hurda Demir Fiyatları

2024 güncel Hurda demir fiyatları aşağıda detaylı şekilde bulunmaktadır. Hurda DKP, ekstra, talaş, toplama, teneke, döküm ve pik demir fiyatı için bizleri arayın.

HURDA DEMİR ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
HURDA DKP DEMİR FİYATI12.00 TL/KG12350 TL
HURDA EKSTRA DEMİR FİYATI11.00 TL/KG12850 TL
HURDA İNŞAAT DEMİRİ FİYATI11.00 TL/KG11250 TL
DEMİR TALAŞI FİYATI9.50 TL/KG10150 TL
HURDA DÖKÜM PETEK FİYATI11.000 TL/KG11250 TL
TOPLAMA HURDA FİYATI8.000 TL/KG8250 TL
HURDA DÖKÜM FİYATI11.100 TL/KG11450 TL
Hurda Demir Fiyatları
Hurda Demir Fiyatı

Hurda Demir Fiyatı

Demir hurdası fiyatı daima demir alan fabrikalar tarafından günlük, haftalık veya aylık olarak güncellenmektedir. Hurda demir alan yerler olarak fabrikaların fiyatlarını baz alıyoruz ve sizlere en yüksek fiyatları vermeye çalışıyoruz. Demir hurdası fiyatı verirken dikkat ettiğimiz unsurlar elinizdeki hurdanın miktarı ve bulunduğunuz yerdir. Bunun yanında hurda Demir fiyatı hurdanın niteliğine göre de değişmektedir. Örnek vermek gerekirse DKP hurda ile toplama hurda arasında ciddi fiyat farkı bulunmaktadır.

Hurda İnşaat Demiri Fiyatı

Hurda inşaat Demiri fiyatı yukarıdaki tabloda kilo ve ton bazında belirtilmiştir. Bulunduğunuz yere göre ve hurdanın miktarına göre sizlere fiyat vermekteyiz. Genelde yıkımdan veya inşaattan kalan parçalar şeklinde çıkmaktadır. İstediğiniz taktirde hurdaları depolayabilmeniz için sizlere ücretsiz hurda konteyneri bırakmaktayız. İnşaat demiri hurdaları fiyatları çoğunlukla ekstra demir fiyatı referans alınarak verilir.

Hurda DKP Demir Fiyatları

Hurda DKP Demir fiyatı diğer hurdaların biraz daha üzerindedir. Bunun sebebi ise fabrikada eritildiğinde yüksek verimle eritilmesidir. Örneğin DKP hurdalar %95 civarında çıktı verirken teneke hurdalarda ise bu oran %65 civarındadır. DKP hurda Demir genelde lazer kesimden, preslerden çıkan hurdalardan ve kalın malzemelerden oluşmaktadır. Bu hurdalarda (galvaniz hurdalar hariç) boya bulunmamaktadır.

Hurda Döküm Demir Fiyatı

Hurda döküm Demir fiyatları ekstra ve DKP hurdanın arasında yer almaktadır. Döküm hurdalar genelde dökümhanelerdeki ufak potalarda döküldükleri için son derece kırılgandır. Bu hurdalara örnek olarak araç kampanaları, diskler, kalorifer peteklerini verebiliriz. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde istediğiniz zaman hurda satışı yapabilirsiniz.

Demir Talaşı Fiyatı

Demir talaşı fiyatları ne kadar öğrenmek istiyorsanız bizleri arayabilir ve tablomuzu inceleyebilirsiniz. Talaşı hurdaları CNC makinelerinden, torna makinelerinden, frezeden ve testereden çıkmaktadır. Talaş hurdaları pik talaşı ve torna talaşı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Pik talaşı hurdaları genelde biraz daha düşük rakamlardan alınmaktadır.

Bir yanıt yazın