2023 Hurda Akü Fiyatları

2023 Güncel hurda Akü fiyatları sitemizde yazmaktadır. En yüksek hurda sulu Akü, kuru Akü ve UPS aküsü fiyatı için bizi arayın.

HURDA AKÜ ÇEŞİDİKİLO FİYATITON FİYATI
HURDA SULU AKÜ FİYATI2222500
HURDA KURU AKÜ FİYATI21.522000
HURDA UPS AKÜSÜ FİYATI2222500
HURDA KURŞUN FİYATI5051000
Hurda Akü Fiyatları
Hurda Akü Fiyatı

Hurda Akü Fiyatı Neye Göre Belirleniyor

Akü hurdası fiyatları kuşun fiyatı ile doğru orantılıdır. Genellikle Akü hurdaları kurşun hurdasının yarısının biraz daha altında alınmaktadır. Piyasada bolca karşımıza çıkan akü hurdası araçlardan, güneş panellerinden, iş makinelerinden, cihazlardan ve bataryalardan çıkmaktadır. Hurda Akü fiyatları verirken sulu ve kuru olmak üzere iki ayrı fiyat bulunmaktadır. Genelde hurda sulu akü fiyatı biraz daha yüksektir.

Hurda Sulu Akü Fiyatları

Hurda Sulu Akü fiyatı yukardaki tabloda yazmaktadır. Sulu Akü hurdası ne kadar merak ediyorsanız bizi aramanız yeterlidir. Hurda Akü alan yerler olarak sizlere en yüksek fiyat veriyor ve yerinden alıyoruz. Tonajı yüksek olması halinde Türkiye’nin her yerinden hurda Akü alımı yapıyoruz

Hurda Araba Aküsü Fiyatı

Genellikle araçların hepsinde Akü bulunmaktadır. Zamanla eskiyen ve yıpranan Aküler hurdaya çıkmaktadır. Firmamız sizlere en yüksek hurda araba Aküsü fiyatı vererek hurdalarınızı satın almaktadır. Fakat Aküleri tane olarak yerinden almamaktayız. Firmamıza getirmeniz halinde bur hurdaları değerlendiriyoruz.

Hurda Kuru Akü Fiyatı

Kuru Akü hurdası fiyatı listemizde yazmaktadır. Fiyatlarımız aylık, haftalık veya günlük olarak değişmektedir. Güncel metal borsası verilerini analiz ederek sizlere en yüksek fiyatları vermeye çalışıyoruz. Sizlere fiyat verirken dikkat ettiğimiz en önemli husus hurdaların miktarıdır. Bu sebeple hurdaların miktarı fiyatların direkt olarak etkilemektedir. Kısacası bizden her türlü hurda için fiyat alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın